Sopron-Fertőd Kistérségi elektronikus civil hálózat és a szövetség.eu honlap fejlesztése

Időszak: 2010.06.01.-2011.05.31 Támogatás: 527 000.-Ft Állapot: Lezárt

Megvalósult tevékenység:

A szovetseg.eu honlapra felkerült a 520 Sopron-Fertőd Kistérségi Civil szervezet adata, melyből több szempont szerinti lekérdezés lehetséges:

• Külső: Szervezet neve (névrészletre is),
    • Szervezet adószáma (szja 1% ) közvetlen link az APEH ÁFA alany és a köztartozásmentes adózói nyilvántartásra
    • Szervezet címe:               Székhelye (településenként is lekérdezhet)
    • Szövetségi jellemzők:   (tagszervezeti státusz, kollégiumi tagság)
    • Jogállás: (Közhasznú, kiemelten közhasznúm, nem közhasznú, megszűnt, nem bejegyzett)
  • Belső:
    • Képviselő neve:Teljes név
    • Képviselő telefonszáma (vezetékes, mobil és fax)
    • Képviselő e-mail címe SPAM védelemmel
    • Képviselő egyéb netes: MSN, Skype
    • Java alapú chat

Korábban több „szobát” terveztünk (területi, szakmai), de végül mindenki csak a szövetségi központit használta, ezért megszüntettük. Újdonságként lépett be a facebook szoba, amely egyre inkább kiváltja a honlapon lévő java alapú chat felületet, mivel nem kell „külön” belépni.

• Közvetlen kommunikáció:
    • A szövetség által rögzített regisztrációt követően a bejelentkezett tagok használhatják a leggyakrabban használt formanyomtatványok (önkéntes bejelentkezés, szerződés, belépési nyilatkozat, eredménylevezetés, mérleg stb.) elektronikus kitöltését és pdf-be konvertálását.
    • Ugyanitt lehetőség van a közvetlen privát üzenetek küldésére egymás számára (mint egyéb közösségi felületeken (facebook, iwiw stb.)
    • Kollégiumok szervezete a honlapon:
    • Az egyes kollégiumok alá kerülnek fel folyamatosan fel azok az előterjesztések, vitaanyagok, melyek az adott kollégium számára relevánsak (pl: Sopron Területi Kollégium: Helyi Érdekegyeztető Tanács, Egészségügyi és szociális Kollégium: Kórházi Felügyelő Tanács stb.)
    • A projektcsoportok összeállítása egyenlőre csak a nyugdíjas és az egészségügyi kollégiumnál működik sikeresen, illetve a Kulturális Kollégium részéről indult kezdeményezés a közelmúltban.
    • A projektzárón 24 fő vett rész Sopronban, a Pedagógusok Művelődési Házában.

Időszak: 2010.06.01.-2011.05.31 Támogatás: 527 000.-Ft Állapot: Lezárt

Megvalósult tevékenység:

• Külső: Szervezet neve (névrészletre is),
    • Szervezet címe:               Székhelye (településenként is lekérdezhet)
    • Szövetségi jellemzők:   (tagszervezeti státusz, kollégiumi tagság)
  • Belső:
    • Képviselő neve:Teljes név
    • Képviselő telefonszáma (vezetékes, mobil és fax)
    • Képviselő e-mail címe SPAM védelemmel
    • Képviselő egyéb netes: MSN, Skype
    • Java alapú chat

• Közvetlen kommunikáció:
    • Kollégiumok szervezete a honlapon:
    • A projektzárón 24 fő vett rész Sopronban, a Pedagógusok Művelődési Házában.

Pénzügyi beszámoló

Pénzügyi beszámoló:

KÓD KIADÁS TÍPUSA Tétel részletezése (Pl. X nap* Y fo~* Z Ft) Támogatás Önerő
A DOLOGI KIADÁSOK   437 000 Ft 107 200 Ft
A1 Anyagköltség Dossziék (10*700), CD (10*120) 7 000 Ft 1 200 Ft
A2 Ellátás, kiküldetés, utazás költsége Fertőd, Lövő, Petőháza, Fertőszentmiklós
(2 alk.x210 km*35.-Ft)
10 000 Ft 6 000 Ft
A3 Megvalósításhoz igénybevett szolgáltatások Helyiségbérlet (5 alkx2h*3,5 eFt)
Sokszorosítás (100x12*10.-Ft),
adatrögzítés (510x15*20).-Ft
203 000 Ft 20 000 Ft